Polski Bank Komórek Macierzystych PARTNER WARSZTATÓW

Przed Wami niezwykły czas, pełen przygotowań, radości, ale także obaw. To naturalne, że jako przyszli rodzice chcecie zatroszczyć się o zdrowie i bezpieczeństwo rozwijającego się dziecka, więc dbacie o każdy szczegół ciąży, porodu i pierwszych dni Waszego potomstwa.

Dzięki bankowaniu krwi pępowinowej i przechowywaniu komórek macierzystych, które mają umiejętność samoodnowy, możecie zabezpieczyć zdrowie zarówno swojego malucha jak i całej Waszej rodziny!

Drogi Przyszły Rodzicu, dziękujemy za udział w warsztatach.

Korzyści z posiadania krwi pępowinowej:

Leczenie 80 chorób onkologicznych i hematalogicznych, refundowanych przez NFZ

Szybszy dostęp do leczenia, brak konieczności szukania dawcy latami jak w przypadku szpiku

Stosowanie w medycynie regeneracyjnej

Zyskujesz dodatkową szansę na leczenie w przypadku, gdy inne terapię zawodzą

Rabat -20% dla uczestników warsztatów Bezpieczny Maluch

Sprawdź ile kosztuje zabezpieczenie krwi pępowinowej i przechowywanie komórek macierzystych dla uczestników warsztatów

WARIANT CZERWONY

Podstawowy rodzaj usługi dostępnej w PBKM. Zapewnia pozyskanie krwi pępowinowej, czyli najbardziej wartościowego źródła krwiotwórczych komórek macierzystych. Stosuje się je w leczeniu 80 chorób onkologicznych i hematologicznych.

  • Opłata przed porodem: 259 zł 207 zł
  • Opłata po porodzie: 10 x 285zł 228 zł
  • Po roku: 55 zł abonament miesięczny

Umożliwia pozyskanie krwi pępowinowej i sznura pępowinowego, a dokładnie galarety Whartona. Jest ona źródłem mezenchymalnych komórek macierzystych. Mają one zdolność tworzenia kilku typów komórek, takich jak komórki chrząstki, kości. Komórki te od kilku lat dają nadzieję na skuteczne zastosowanie w różnych dziedzinach medycyny, zwłaszcza w medycynie regeneracyjnej.

  • Opłata przed porodem: 600 zł 480 zł
  • Opłata po porodzie: 10 x 290 zł 232 zł
  • Po roku: 60 zł abonament miesięczny

WARIANT BŁĘKITNY

WARIANT ZŁOTY

Łączy możliwość pozyskania wszystkich tkanek wymienionych w pozostałych wariantach, czyli: krwi pępowinowej, krwi łożyskowej i sznura pępowinowego. To pełne wykorzystanie niepowtarzalnej możliwości, jaką niesie ze sobą poród, na zapewnienie Dziecku bezpiecznej przyszłości.

  • Opłata przed porodem: 900 zł 720 zł
  • Opłata po porodzie: 10 x 390 zł 312 zł
  • Po roku: 70 zł abonament miesięczny

Narodziny dziecka to jedyny moment, kiedy można pobrać krew pępowinową i zabezpieczyć zawarte w niej komórki macierzyste. Jej pobranie jest możliwe także w przypadku ciąży mnogiej lub cesarskiego cięcia. Pobranie krwi jest całkowicie bezpieczne i nieinwazyjne zarówno dla matki, jak i dla dziecka. Trwa kilka minut, nie wymaga znieczulenia ani wcześniejszego odpępnienia. Komórki macierzyste mogą posłużyć dziecku, podczas którego narodzin zostały pobrane, a także jego rodzeństwu i najbliższej rodzinie (przy zgodnym układzie HLA).


Obecnie, komórki macierzyste pochodzące z krwi pępowinowej wykorzystywane są w leczeniu m.in.: nowotworów krwi, ostrych białaczek, białaczek przewlekłych, chorób związanych z zaburzeniami lub brakiem funkcji enzymów, dziedzicznych anomalii krwinek czerwonych

Image

Chcesz dowiedzieć się więcej, napisz skontaktujemy się z Tobą

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą

Copyright ©2024 Polski Bank Komórek Macierzystych. Wszystkie prawa zastrzeżone.