Polski Bank Komórek Macierzystych PARTNER WARSZTATÓW

Przed Wami niezwykły czas, pełen przygotowań, radości, ale także obaw. To naturalne, że jako przyszli rodzice chcecie zatroszczyć się o bezpieczeństwo rozwijającego się dziecka, więc dbacie o każdy szczegół ciąży, porodu i pierwszych dni Waszego potomstwa.

Dzięki bankowaniu krwi pępowinowej i przechowywaniu komórek macierzystych, które mają umiejętność samoodnowy, możecie zabezpieczyć również znacznie dalszą przyszłość dziecka, a także swojej rodziny!

Drogi Przyszły Rodzicu, dziękujemy za udział w warsztatach.

Korzyści z posiadania krwi pępowinowej:

leczenie 80 chorób onkologicznych i hematologicznych

zastosowanie w autyzmie i mózgowym porażeniu dziecięcym

medycyna regeneracyjna neuronów, stawów i kości

w przyszłości 1 na 100 osób będzie leczona komórkami macierzystymi

Rabat -20% dla uczestników warsztatów Bezpieczny Maluch

Zobacz ile kosztuje zabezpieczenie krwi pępowinowej i przechowywanie komórek macierzystych dla uczestników warsztatów

WARIANT CZERWONY

Podstawowy rodzaj usługi dostępnej w PBKM. Zapewnia pozyskanie krwi pępowinowej, czyli najbardziej wartościowego źródła krwiotwórczych komórek macierzystych. Stosuje się je w leczeniu 80 chorób onkologicznych i hematologicznych.

  • Opłata przed porodem: 259 zł 207 zł
  • Opłata po porodzie: 10 x 259 zł 207 zł
  • Po roku: 50 zł abonament miesięczny

Umożliwia pozyskanie krwi pępowinowej i sznura pępowinowego, a dokładnie galarety Whartona. Jest ona źródłem mezenchymalnych komórek macierzystych. Mają one zdolność tworzenia kilku typów komórek, takich jak komórki chrząstki, kości. Komórki te od kilku lat dają nadzieję na skuteczne zastosowanie w różnych dziedzinach medycyny, zwłaszcza w medycynie regeneracyjnej.

  • Opłata przed porodem: 600 zł 480 zł
  • Opłata po porodzie: 10 x 290 zł 232 zł
  • Po roku: 60 zł abonament miesięczny

WARIANT BŁĘKITNY

WARIANT ZŁOTY

Łączy możliwość pozyskania wszystkich tkanek wymienionych w pozostałych wariantach, czyli: krwi pępowinowej, krwi łożyskowej i sznura pępowinowego. To pełne wykorzystanie niepowtarzalnej możliwości, jaką niesie ze sobą poród, na zapewnienie Dziecku bezpiecznej przyszłości.

  • Opłata przed porodem: 900 zł 720 zł
  • Opłata po porodzie: 10 x 390 zł 312 zł
  • Po roku: 70 zł abonament miesięczny

Narodziny dziecka to jedyny moment, kiedy można pobrać krew pępowinową i zabezpieczyć zawarte w niej komórki macierzyste. Decyzję o zabezpieczeniu krwi należy podjąć na przełomie drugiego i trzeciego trymestru ciąży. Jej pobranie jest możliwe także w przypadku ciąży mnogiej lub cesarskiego cięcia.

Pobranie krwi jest całkowicie bezpieczne i nieinwazyjne zarówno dla matki, jak i dla dziecka. Trwa kilka minut, nie wymaga znieczulenia ani wcześniejszego odpępnienia. Pobraniem zajmuje się położna. Komórki macierzyste mogą posłużyć dziecku, podczas którego narodzin zostały pobrane, a także jego rodzeństwu i rodzinie (przy zgodnym układzie HLA).

Porozmawiaj ze specjalistą nt. bankowania krwi pępowinowej i naszej oferty

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą

Copyright ©2021 Polski Bank Komórek Macierzystych. Wszystkie prawa zastrzeżone.